Přípojky + ŽÁDOST

28 Lis

Je čas se přihlásit o kanalizační přípojku, stáhněte si, doplňte, podepište a jakýmkoliv způsobem dopravte na úřad, buď osobně nebo do poštovní schránky, která je vedle dveří úřadu nebo stačí emailem.

Doplňuji: tuto žádost potřebujeme od každého, kdo bude chtít připojit svou nemovitost a to bez ohledu, zda se již dohodl se starostou či nikoliv.

Pokud budete mít zájem o zprostředkování výkopových prací od obce, tak vyplňte tuto žádost co nejdříve, abychom udělali předběžnou objednávku na práci.

Ještě doplňuji informaci o ceně, tak tato firma nabízí svou práci za 1500 Kč za běžný metr přípojky a to VČETNĚ MATERIÁLU. Provedli by za tuto cenu kompletní připojení.

Přípojky se budou moc začít kopat, ovšem samotné připojení domu bude možné až po kolaudaci hlavního řádu.

Tento dokument bude jako základ pro smlouvu o připojení, kterou budete s obcí uzavírat v době, kdy se připojíte a začnete vypouštět odpadní vody.

Pro přípojky se momentálně zpracovávají projekty a následně i územní rozhodnutí. Zpracovává je firma Fiala projekty s.r.o. a to pro všechny kdo mají zájem o připojení. Hromadná objednávka je výhodnější nejen z důvodu, že to bude levnější, ale i z důvodu, že nebudeme muset každý jednotlivě obíhat úřady. Pokud se vám dosud nikdo neozval, zavolejte starostovi, protože je možné, že byl problém s Vámi se kontaktovat.

Soukromá přípojka se bude plánovat s revizní šachtou, která bude důležitá pro případnou budoucí kontrolu stavu stoky. Revizní šachta bude záležet u každého domu na konkrétním místě buď jednoduchá nebo pojezdová.