Kanalizace a ČOV – prosba.

25 Lis

Vážení občané, výstavba kanalizace není jednoduchá a není dne, kdy by nebyl nějaký problém nebo změna. Při stavbě takového rozsahu je zde mnoho proměnných, materiál, lidi, počasí a podloží, podmínky práce, atp. Takže to bude chtít hodně trpělivosti od všech.

Opravdu to není jednoduché, tak Vás všechny žádáme o trpělivost. Celá obec je momentálně staveniště předané k výstavbě a to od značky ke značce, takže se prostě každého z nás dotkne nějaké omezení a ústupek ze zaběhlého komfortu. Bude bláto, rámus, rozbité cesty, prostě stavba.

Obrňte se, jednou to skončí a vše se uvede do původního stavu a máme slíben i nový povrch státních silnic, jen těch 510 dní s tím nic neuděláme. Kanalizaci chceme a potřebujeme. Není dne aby si někdo z vás nestěžoval. Zrovna je po dlouhé době mokrý podzim a je prostě bláto, upřímně, kdyby se prášilo z výkopu tak si někteří budou stěžovat taky.

Mějte na paměti, jak vyjdete před svojí branku, jste na staveništi a může se stát, že budete muset nechávat pár dní auta mimo svůj dům a ten kousek dojít pěšky. Ono pokud se kolem Vašeho domu bude pohybovat technika, byla by to ta nejlepší varianta, nechat si auto kousek dál a neriskovat poškození. Ostatně parkování na ulici nebude dobrý nápad po celou dobu výstavby.