Kanalizace a ČOV – postup prací – jaro 2021

8 Bře

Dodělávají kanalizaci v nové výstavbě a zároveň se začne podle plánu s výkopy na silnici III/11312 což je směr Kozojedy. Hlavní silnice bude až od 1.7.

Na silnici III/11312 jako první mají v plánu kopat přečerpávací stanici, která bude u rybníčku spolu s přípojkami pro domy nad rybníkem (č.p.9,10,11).

Pak by se mělo následovat kopání samotné silnice a to směrem od Vodárny a pokračovat dál do vesnice. Jak se budou blížit k vašemu domu nejspíše vás někdo osloví kvůli přípojce. Takže si počkejte.

V každém případě bude na celé silnici úplný zákaz vjezdu. Samozřejmě pro místní co zde bydlí, to nebude platit, ale ostatní, kteří bydlí na druhé straně obce, prosíme, aby jezdili okolo. Plán je takový, že vždy vykopou usadí kanalizaci a hned zahrnou, ale samozřejmě je možné, že budou komplikace třeba s podložím atp. a že to takto ideální nebude. A může se stát, že budete muset nechat stát auto mimo svůj dům.

Proto prosíme o trpělivost. Vydržte, je to stavba pro nás pro všechny. Pro každého tu bude ve větší či menší míře nějaké omezení, ale je to jen na chvíli.

Všichni co nechávají svá auta stát venku, dejte si je po dobu stavby jinam, budou jezdit kolem s materiálem, trubkami atp. A samozřejmě při samotném kopání mlže odlétnout kámen a poškodit vám vozidlo.